• Olympiáda z ANJ I. stupeň

• Dnes sa žiaci našej školy zúčastnili na OLYMPIÁDE ANGLICKÉHO JAZYKA 1.-4. roč.

l. Kategória L. Nemčík 2.B, E. Pacigová 2.A

II. Kategória K. Mitro 3.A, M. Bahounek 4.A

Žiaci dostali diplom za účasť.

• Starší bavia mladších

• Dnešný plánovaný Deň detí sa uskutočnil v priestoroch školy, kde si triedne kolektívy starších žiakov pripravili program pre kolektívy mladších žiakov. Úlohou starších žiakov bolo vymyslieť veselý, zaujímavý program v rámci dvoch vyučovacích hodín. Žiaci si pripravili rôzne hry, puzzle, vedomostné kvízy, prezentáciu o dobrovoľníckej činnosti, pohybové a logické hry. Žiaci boli kreatívni v modelovaní, kreslení na papier i v maľovaní na tvár. Starší žiaci odmeňovali mladších kamarátov sladkosťami, medajlami i darčekmi. Všetci žiaci školy boli odmenení balíčkom od spol. MADDFRUIT a pani kuchárky pripravili sladký a chutný muffin. Verím, že si tento kreatívny deň užili aj napriek nepriaznivému počasiu, kvôli ktorému sa neukutočnila športová a zábavná časť v exteriéri.

• Súťaž - Schratch match

• Barborka Cichá (7.B) reprezentovala svoju školu vo finále celoslovenskej súťaže v programovaní - Scratch match, ktoré sa konalo v Bratislave. So svojím projektom "Tablet simulátor" získala super 3.  miesto v kategórii starších dievčat. Blahoželáme...

• Matematický klokan

• Dňa 26.marca sa žiaci našej školy zúčastnili medzinárodnej matematickej súťaže, za ktorú boli odmenení diplomami a vecnými cenami za účasť a úspešné riešenie. Všetkým zúčastneným žiakom srdečne blahoželáme!