• Kurz Ochrany života a zdravia

• Po teoretickej časti kuzu Ochrany života a zdravia,  žiaci II.stupňa, nadobudnuté  teoretické poznatky precvičovali v teréne.  Praktická časť kurzu sa začasla evakuáciou budovy všetkých žiakov a učiteľov. Vedúci kurzu OŽaZ zmeral čas evakuácie a oboznamil žiakov s jednotlivými stanovišťami a plnením úloh.  V závere kurzu bolo vyhodnotenie jednotlivých tried za zvládnutie teroretických poznatkov. Najlepšie sa darilo žiakom 6.A- 75b, na druhom mieste sa umiestnili žiaci 8.B- 61b a 3.miesto obsadili žiaci 9.B - 57b.

• Didaktické hry I. stupňa

• 29.19.2023 sa na 1. stupni uskutočnili "Didaktické hry spojené s vychádzkou do prírody ".Na začiatku cvičenia zaznel varovný signál. Žiaci sa pod vedením triednych učiteľov organizovane presunuli pred budovu školy. Meraná bola rýchlosť evakuácie žiakov. Žiaci boli informovaní o programe didaktických hier, po ktorom sa po  vyznačenej trase premiestnili do mestského parku KERTA. Počas presunu si všímali dopravné situácie, okolitú prírodu, budovy. V mestskom parku plnili dané úlohy a súťaže: beh, hry, pozorovanie rieky, hod na cieľ. Po úspešnom absolvovaní disciplín sme sa organizovane presunuli do školy a vyhodnotili didaktické hry.