2015/2016
Úspechy žiakov v súťažiach v školskom roku 2015/2016
Prírodné vedy:
Celoslovenské kolo Pytagoriády - Ján Páslavský VIII.B - 13.miesto
Okresné kolo matematickej olympiády - Samuel Čížek V.A - 5.miesto
Daniela Bežovská VI.A - 2.miesto
Ján Páslavský VII.B - 2.miesto
Miriam Horváthová VI.B - 5.miesto
Okresné kolo Pytagoriády
Samuel Čížek V.A - 6.miesto
Miriam Horváthová VI.B - 3.miesto
Ján Páslavský VIII.B - 1.miesto
Martin Varády VIII.A - 2.miesto
Okresné kolo fyzikálnej olympiády, kat.F - Daniela Černická VII.B - 7. miesto
Okresné kolo fyzikálnej olympiády, kat.G - Miloš Vrabeľ VII.A - 3.miesto, Lucia Šijanská VII.A - 12. miesto
Vedecký obrázkový vtip 2015 - Daniela Černická VIII.B- 4.miesto
EnvirOtázniky - XI. ročník - Miloš Vrabeľ VII.A - 5.miesto
Slovenský jazyk:
Európa v škole - Písomné práce v materinskom jazyku:
1. kategória - Michaela Marcinová IV.A - 2. miesto
2. kategória - Ráchel Kostrejová IV.A - 2. miesto
Ruže mojej duše (poézia) - Romana Ivanová IX.B - 2.miesto
Spoločenské vedy:
Okresné kolo dejepisnej olympiády - Miloš Vrábeľ VII.A - 3.miesto
Miriam Horváthová, Vanesa Činčárová VI.B - úspešné riešiteľky
Okresné kolo geografickej olympiády - Miloš Vrabeľ VII.A - 3.miesto
Cudzie jazyky:
Celoslovenské kolo súťaže "Jazykový kvet"-
v kategórii II RJ PT - Eva Němcová VIII.B - 1.miesto
v kategórii II RJ VT - Eva Němcová VIII.B - 1.miesto
Krajské kolo súťaže "Jazykový kvet"-
v kategórii II AJ P-P VT - Vikória Knappová IX.A - 3.miest
v kategórii II RJ P-P-PT - Eva Němcová VIII.B - 1.miesto
v kategórii II RJ P-P VT - Eva Němcová VIII.B - 1.miesto
Mestská súťaž "Shakespeare´s day" -
kategória prednes (5.-7.roč.) Miriam Horváthová -1.miesto
kategória vlastná tvorba (5.-7.roč.) Van Thanh – 1.miesto
kategória vlastná tvorba (8.-9.roč.) Ján Paslavský – 1.miesto
kategória vlastná tvorba (8.-9.roč.) Romana Ivanová – 3.miesto
kategória vlastná tvorba cudzojazyčné prostredie (8.-9.roč.) Viktória Knappová - cena poroty
kategória vlastná tvorba cudzojazyčné prostredie (8.-9.roč.) Miroslav Palka - cena poroty
Krajské kolo súťaže "Ruské slovo" - Eva Němcová VIII.B - 2.miesto
Dávid Němec - 3.miesto
Olympiáda v anglickom jazyku, krajské kolo - Miroslav Palka IX.A - 8.miesto
Olympiáda v anglickom jazyku, okresné kolo - Ján Páslavský VIII.B - 4.miesto
"Za vtipný príbeh pekný darček", celoslovenské kolo - Viktória Knapová IX.A - 1. miesto
Jazykový kvet 2016, krajské semifinále - Branislav Ivan IV. A
Beáta Lukáčová V. B
Vanesa Činčárová VI. B
Miriam Horváthová VI. B
Eva Němcová VIII. B
Európa v škole
- Písomné práce v cudzom jazyku: 2.kategória - Miriam Horváthová, VI.B - 1. miesto
3.kategória - Viktória Knappová, IX.A - 3. miesto
- Multimediálne práce v cudzom jazyku: 3.kategória - Viktória Knappová, IX.A - 1. miesto
- Umelecké práce: 1.kategória - Tam Anh Nguyen, I.B - 2. miesto
3.kategória - Simona Šijanská, IX.B - 1. miesto
Frederika Sotáková, IX.B - 2. miesto
Dorota Kolesárová, IX.B - 3. miesto
- Špeciálna téma ...a little peace:
2.kategória - Daniela Bežovská, Miriam Horváthová a hudobno-spevácky krúžok 6.roč. - 1.miesto