Základná škola, J.A.Komenského 1, Michalovce

Prihlásenie
Rodičom Učiteľom Žiakom Triedy
Termínovník súťaží 2016 Systematika atletických disciplín

Atletika

Termínovník súťaží 2016

Terminovka_atletov.doc

 

TERMÍNOVÁ LISTINA

Východoslovenského atletického zväzu pre rok 2016

Apríl 

02.04.

 

Majstrovstvá VsAZ v cezpoľnom behu

SSKBJ

Bardejov

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

24.04.

 

1.kolo Majstrovstvá VsAZ družstiev dorastu a mladších žiakov

ATUKE

Košice

30.04.

 

1.kolo Majstrovstvá VsAZ družstiev starších a najmladších žiakov

ATUKE

Košice

30.04.

 

Míting „Košice 2016“

ATUKE

Košice

 

 

 

 

 

Máj

07.05.

 

2.kolo Majstrovstvá VsAZ družstiev dorastu a mladších žiakov

 

Košice

13.05.

 

Majstrovstvá okresu st. žiakov v atletike

 

Michalovce

15.05.

 

M-VsAZ jednotlivcov dospelých, juniorov a dorastu

ATUKE

Košice

 

 

 

 

 

21.05.

22.05.

26.05.

 

Medzioblastné  stretnutie dorastu

2.kolo Majstrovstvá VsAZ družstiev starších a najmladších žiakov

Školská olympiáda

 

Košice

Michalovce

Michalovce

Jún

02.06.

 

M-VsAZ jednotlivcov mladších a najmladších žiakov

SKCMI

Michalovce

04.06.

09.06.  

05.06.

10.06.  

M-SR dorastencov a dorasteniek na dráhe

Mestská olympiáda

 

Dubnica n. V.

Michalovce

11.06.

 

M-VsAZ jednotlivcov starších žiakov

ATUKE

Košice

11.06.

 

M-SR vo viacbojoch mladších žiakov

 

Trenčín

11.06.

 

MeS dorastencov CZE-HUN-SVK-SLO

 

Brno/CZE

18.06.

 

M-SR mladších žiakov a mladších žiačok na dráhe

 

Nové Zámky

25.06.

 

2.kolo Majstrovstvá VsAZ družstiev starších a najmladších žiakov

ATUKE

Košice

Júl

 

 

 

 

 

27.08.

 

3.kolo Majstrovstvá VsAZ družstiev starších a najmladších žiakov

ATUKE

Košice

September

01.09.

05-07.09  

 

3.kolo Majstrovstvá VsAZ družstiev dorastu a mladších žiakov

Detské olympijské hry

ATUKE

 

Košice

Brno

10.09.

 

4.kolo Majstrovstvá VsAZ družstiev starších a najmladších žiakov

ATUKE

Košice

17.09.

18.09.

M-SR žiakov a žiačok na dráhe

 

Bratislava

24.09.

 

MeS starších žiakov CZE-CRO-HUN-SVK-SLO

 

Trnava

25.09.

 

4.kolo Majstrovstvá VsAZ družstiev dorastu a mladších žiakov

ATUKE

Košice

Október

01.10.

 

M-SR družstiev dorastencov a dorasteniek

 

Košice

08.10.

 

M-SR družstiev žiakov a žiačok

 

Nové Mesto n./V.

November

19.11.

 

M-SR v cezpoľnom behu

 

Šamorín

December

17.12.

 

Mládežnícky míting

 

Bratislava