• 2% dane

• Vážení rodičia a priatelia školy!

• Pomôžte nám skvalitniť výchovno-vzdelávací proces na škole darovaním 2% z dane!

Vážení rodičia, zamestnanci, priatelia školy!
        Prosíme Vás o pomoc pri získavaní 2 % dane z príjmu. Zákon Vám umožňuje darovať 2 % zo svojich daní z príjmov občianskemu združeniu ŠK Comenium pri IV. ZŠ v Michalovciach.  Oslovte svojich známych, priateľov, rodinu a pomôžte nášmu Atletickému klubu pri ZŠ J.A. Komenského v Michalovciach.

Vaše 2 % pre nás znamenajú prejavenie dôvery a podporu rozvíjania aktivít v prospech Vašich detí.
        Finančné prostriedky budú použité na:

• skvalitnenie výchovno-vzdelávacieho procesu
        • skvalitnenie vybavenia školy
        • športové náčinie
        • organizovanie športových podujatí

Poukázanie podielu zaplatenej dane z príjmov fyzickej osoby  za rok 2022  TLAČIVÁ Vyhlasenie2024.pdf

ĎAKUJEME                                                                               Potvrdenie_2_.pdf